De Stijl

 

De Stijl

Kolekcja męskich, dużych, eleganckich i bardzo stylowych opraw holenderskiej marki De Stijl. 

Modele o różnych kształtach oraz doskonale dobranej kolorystyce pasują zarówno do mężczyzn ubierających się klasycznie, jak i tych bardziej na luzie.

Marka opraw okularowych DeStijl czerpie inspiracje w ruchu artystycznym DeStijl.

DeStijl to holenderski ruch artystyczny z początku XX wieku używający nazwy wówczas wydawanego pisma DeStijl. Członkowie ruchu opowiadali się za radykalna reformą sztuki, tak aby nadążała za dynamicznym rozwojem nauki i techniki oraz zmianami społecznymi na świecie w tamtych czasach. Radykalną reformę sztuki przedstawiano w znacznie szerszej perspektywie niż tylko aspekty artystyczne.

Wyznawcy idei DeStijl tacy jak Piet Mondrian i Gerrit Rietveld uważali, że sztuka nie powinna wypełniać tylko roli estetycznej ale również społeczną.

Wzornictwo okularów DeStijl to proste liniowe kształty, dynamiczne funkcjonalne formy bez nadmiaru materiałów dające specyficzny klarowny wygląd. Są to wspólne cech składające się na wyjątkowy design opraw DeStijl.

Z biegiem lat marka DeStijl stała się sama w sobie ruchem disignerskim wprowadzając na rynek czyste, zaawansowane i duże kształty opraw okularowych.

Marka DeStijl zawsze używa najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań do produkcji opraw okularowych. Użyte materiały to stal chirurgiczna, Beta Tytan i wysokiej klasy acetat. Użytkownik otrzymuje optymalne połączenie unikalnego disignu i jakości.

W większości opraw zastosowano kultowy , opatentowany, bez śrubowy zawis DeStijl.

Połączenie trzech części : prostej sprężyny, charakterystycznego dla DeSijl kwadratowego elementu konstrukcyjnego i zausznika tworzy zawsze mało widoczny super slim zawias.

Części metalowe opraw pokryte są powłoką IP ( Ion Plating method). Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych technik lakierowania dająca najtrwalsze rezultaty.


Zadzwoń i umów się na prezentację pełnej kolekcji De Stijl 
T.: +48 509 400 851

Informacje o marce i prezentacja wybranych modeli De Stijl kliknij tutaj i użyj :

USERNAME: 90000  PASSWORD : Eurovisie